O NAS


Szkoła Wrażliwości jest naszym wspólnym projektem. Poznałyśmy się sześć lat temu w Studium Psychologii Procesu. Od tego czasu czułyśmy, że chcemy razem „coś” zrobić. To „coś” wołało, krążyło wokół nas, flirtowało i odchodziło. Wiedziałyśmy, że jest, ale nie wiedziałyśmy o czym to jest, i czego od nas chce. Aż do teraz :)

W tym czasie każda z nas odkrywała to dla siebie i po swojemu. Teraz nadszedł czas połączenia naszych ścieżek.


Droga Małgorzaty, która wiodła przez buddyzm (trenowanie uważności poprzez medytację), przez wspieranie rodzin wyjątkowych dzieci - ze spektrum autyzmu. Gosia wyspecjalizowała się w czytaniu subtelnych sygnałów płynących z ciała i tłumaczy je na język ludzki, a potem z ludzkiego na nasze ;) 


Droga Anny, która wiodła przez psychologię, terapię, pracę z ciałem. Aż do baśni. Baśni czytanych nie tylko jako historie, ale też jako stany, w których naturalnie bywamy w swoim życiu. Ania wyspecjalizowała się pracy z ciszą, w zatrzymaniu, czuciu ciała i tworzeniu przestrzeni - wędrówkach pomiędzy światami.


I tak oto odkryłyśmy, że czas połączyć siły, czyli nasze specjalizacje. Umiejętność Ani do tworzenia i trzymania przestrzeni, w której mogą wydarzać się cuda z umiejętnością Gosi do usłyszenia najcichszego głosu i bycia głosem dla tego, co nie może się wypowiedzieć.


Mamy niezwykłą przyjemność przywitać Cię i zaprosić na ścieżkę odkrywania swojej wrażliwości, czucia siebie, swojego ciała i przyjemności.


Witaj w Szkole Wrażliwości!


Anna Rogowska
Jestem psycholożką, terapeutką ciała i autorką pracy poprzez baśnie. Specjalizuję się w pracy z kobietami, które są zmęczone nieustannym byciem dla innych. Pomagam im zregenerować siły, by miały z czego dawać.
Pracuję indywidualnie poprzez sesje terapeutyczne i sesje masażu. Prowadzę autorską metodą cykl warsztatów rozwojowych Dzika Kobieta - Bliskie Spotkania, inspirowanych baśniami z książki „Biegnąca z wilkami” C.P. Estes. Jestem inicjatorką Kręg Kobiet, które zajmują się pomaganiem.
www.anna-rogowska.plMałgorzata Michaluk 
Z wykształcenia jestem terapeutką pedagogiczną i filozofką, z zamiłowania badaczką tropów starej pamięci. Specjalizuję się w odczytywaniu subtelnych sygnałów, bywam głosem dla tego, co niewypowiedziane. Podróżuję, odwiedzam miejsca, które pamiętają. Pracuję z kobietami i mężczyznami przez spotkania indywidualne, warsztaty, kręgi. 8 lat pracowałam z dziećmi z autyzmem i wyzwaniami spotykając się z niezwykłą wrażliwością w nich i dzięki ten wrażliwością w sobie. Przez ten czas zaprzyjaźniłam się ​z jakością dziewczynki, tą najbardziej czującą, żywą i wrażliwą częścią w nas. Mieszkam w Lizbonie, nad rzeką Tejo, blisko miejsca, w którym łączy się oceanem.

www.kobietawzmianie.pl

Do tworzenia tej przestrzeni zapraszamy także inne kobiety, które czują tę ideę i mogą opowiadać o wrażliwości, pokazywać ją z różnych perspektyw. Monika Żelazek

Jestem pieśniarką. Piszę wiersze, słucham opowieści duszy, aby wyśpiewać je najwierniej. Ufam Starej Pamięci – temu, co zapisane w nas od Początku. Czasem towarzyszy mi bęben szamański. Pracuję z dziećmi i dorosłymi pomagając im słuchać siebie, swoich pragnień i tęsknot. Prowadzę ceremonie dla kobiet, współprowadzę krąg pieśni. Jestem mamą czwórki dzieci, a płyta "Rzeka Miłości" jest moim piątym osiągnięciem :) 

Kontakt: mojafra@wp.plServer IP: 54.177.117.207